این چند روز خسته کننده و مایوس کننده

به نام خدا

این چند روزه از بس وقت و بی وقت به این مانیتورهای دفترخانه چشم دوخته ام چشم درد و سردرد عجیبی آزارم می دهد دیروز به زحمت و کندی توانستم 6 سند تنظیم کنم مراجعات و اصرار و عجله مراجعین کلافه کننده و اعصاب خرد کند شده. در خصوص اسناد عادی و ساده همچون وکالتهای کاری و انتقالات عادی بی قید و شرط  نمی توان قولی به مردم داد چه رسد به اسناد عجیب و قریب و دارای شرایط متعدد همچون صلح های مشروط و وصیتنامه ها که طرفین با شرایط خاص قصد تنظیم آن را دارند و نیاز به دقت نظر حقوقی دارد. در خصوص پذیرش اینگونه اسناد اصلا فرصت و حوصله ی آن نیست که بنشینیم و به شروط و سخنان مراجعین گوش بدهیم تا آنها را پیاده کنیم لذا اجبارا آنها را به وقت دیگر حواله می دهیم تا شاید حل مشکل شده باشد. فعلا اگر بتوانیم اسناد عادی مردم همچون وکالت های عادی و تعهدات ساده دانشجویی و ارگانی را تنظیم کنیم باید خدا را شکر کنیم. برای اولین بار خوشحالم از اینکه اسناد رهنی ندارم چون اگر بود مشکلاتمان مضاعف بود نمی دانم دفاتری که اسناد رهنی تنظیم می کردند الان چگونه به رتق و فتق آنها مشغولند .

 


- در حال بار گذاری اطلاعات ...

- خطا در بارگذاری اطلاعات اولیه ...

- اطلاعات توسط شخص دیگری تغییر کرده است ...

- مغایرت مشخصات با اطلاعات ثبت احوال(در حالی که در اصالت هویت و مدارک هویتی فرد تردید نداریم و مراجع چندین ساله ی دفتر است)

و انواع خطاهای تصویری مختلف عبارات و اشکالی بود که این چند روزه حسابی اعصاب و روان ما و همکاران را به خود مشغول کرده است .

با تمام اینها دریغ از ذره ای دلجویی و قبول تقصیر از جانب دیگران .

هنوز وضعیت عادی نیست

و با این وضعیت فعلی نمی توان جوابگوی حجم مراجعات فعلی به سرعت سابق بود و ناچارا باید وقتهای طولانی داد و التماسها و غر زدنهای مراجعین را تحمل کرد.

مگر اینکه فرجی شود .

/ 2 نظر / 49 بازدید
کاوندی

سلام آقای پیرمحمدی فرج شد دیگه , نکنه در دفتر شما هنوز مشکلات زیاده. خدارو شکر خیلی بهتر شد اما عالی نشده

کاوندی

سلام اینها که می فرمائید قبول اما خیلی دفترخانه ها من سراغ دارم در روز و ساعات اداری هم این مشکلات شما را ندارند چه برسه به ساعت 2 بعد از ظهر روز جمعـــــــــــــــــــــــــه. یه کم انگار سامانه با شما سر ناسازگاری گزاشته است. البته هرچه باشد برنامه تحت وب با برنامه ویندوزی زمین تا آسمان در سرعت فرق می کند و به قول شما در تعداد سند دست آدم را محدود می کند .