آخرین توصیه و آموزش تصویریِ نصب و راه اندازی توکن

 

به نام خدا

 

قابل توجه آن دسته از همکاران که توصیه های قبلی را به کار بسته اند ، ولی موفق به بهره برداری از توکن نشده اند !

 

 

برای مشاهده راهنمای تصویری به آدرس زیر مراجعه کنید .

 

http://www.bonchaagh.blogfa.com/post/238 

(( بنچاق ))

/ 8 نظر / 255 بازدید

سلام رنگ زمینه وبلاگ خوندن متن وب رو خیلی سخت میکنه .

نگین

سلام بلاگتون رو دیدم مطالب خوبی داشت ازش استفاده کردم اگه دوست داشتید از وب سایت ما هم دیدن کنید مطالبش راجع ساختمان هوشمند هستش مثل بیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند دسترسي و كنترل از راه دور خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند و .. اگه از مطالب وب سایت ما خوشتون اومد لطفا مارو لینک کنید ممنون که به من سر میزنید http://mehestan.org

کاوندی

با سلام خدمت جناب آقای پیر محمدی . وبلاگ رو تهیه و آپلود کردم امیدوارم مفید باشد .

بهترین کسب درآمد اینترنتی

آیا به فکر کسب درآمد از اینترنت بوده اید؟ آيا سايت و وبلاگی داريد ؟ آيا از کسب درآمد های کم اینترنتی خسته شده ايد ؟ آيا به دنبال راهي جديد براي کسب درآمد های بیشتر از اينترنت هستيد ؟ فصل جديدي از کسب درآمد های مطمئن اینترنتی را با ما تجربه کنید... درآمد هاي واقعی اینترنتی در انتظار شماست , کافيست کد ما را در سايت خود قرار داده و از کسب درآمد از اينترنت نهايت لذت را ببريد... پرداخت روزانه و حداقل مبلغ حساب کاربری شما برای درخواست برداشت 1000 تومان (دارای کد های مخصوص بازدهی بیشتر درآمد)

کاوندی

پس جناب آقای پیر محمدی من کار خودم و شروع کردم . امیدوارم مفید باشم

کاوندی

http://daftar-it.persianblog.ir

سپیده

با سلام چند سوال از محضر ان بزرگوار دارم اگر لطف فرموده راهنمایی کنید ساسگذار خواهم بود 1-در اقرار به وصول مهریه اگر مبلغ مهریه در سند ذکر شود ،سند مالی است اما آیا حق الثبت به این سند تعلق میگیرد یا خیر؟آیا راهی هست که هزینه تمام شده برای ارباب رجوع کمتر شود؟ 2-نحوه محاسبه مبلغ سند اجاره نامه چگونه است؟ 3-آیا سند تعهد مشموملین خدمت سربازی که مبلغی در آن به عنوان وجه التزام ذکر میشود ، غیر مالی است و حق الثبت 500 تومان؟

سپیده

سلام میشه لطفا جواب کامنت منو بدین