إنا لله وإنا إلیه راجعون

"ناصر، حبیب گودرزی فوت شده، خبر داری ؟ "

این پیامکی بود که صبح امروز دلم را به درد آورد و نا خودآگاه اشک از دیدگانم جاری ساخت.

انا لله و انا الیه راجعون.

اگر چه بعد از اتمام دوره مقطع لیسانس در مجتمع آموزش عالی قم ( پردیس قم ) و حدود 15 سال بود که او را ندیده بودم ولی شنیدن خبر فوت دکتر حبیب گودرزی بسیار اندوهگین و غمینم ساخت و شاید این غم و تاثر شدید به خاطر سادگی و صفای ضمیر حبیب و صفای دوستی آن دوران است. 

 

دکتر حبیب گودرزی

 

ساده زیست و سخت کوش بود و اهل بروجرد و با وجود تمام مضایق، تحصیلش را در مقطع فوق لیانس و دکترای حقوق خصوصی دانشگاه تهران ادامه داد موفق به اخذ دکترای حقوق خصوصی شد و شنیدم که عضو هیات علمی دانشگاه بروجرد شده بود و در دانشگاههای تهران نیز تدریس می کرد .

برخی دوستان مشترک آخرین بار حبیب را روز پنج شنبه گذشته 13 شهریور 93 در مراسم تشییع پیکر مرحوم استاد گرانقدر دکتر ناصر کاتوزیان دیده بودند.

و امروز خبر در گذشت حبیب آتش به جانمان زد. ظاهرا به جهت غرق شدن در آب سد جان به جان آفرین تسلیم کرده است .

این مصیبت را به تمامی دوستان و خانواده گرانقدر حبیب بخصوص همسر و فرزندانش تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت و علو درجات را برایش مسألت دارم و آرزوی صبر برای خانواده و بازماندگانش می کنم.

از تمامی خوانندگان این مطلب می خواهم فاتحه ای نثار روحش نمایند .

خداوند با شهدا محشورش گردانیده و از شفاعت اولیا بهره مندش سازد .

/ 6 نظر / 91 بازدید
alireza naderi

نادری هستم سردفتر1127 تهران.استاد گودرزی بهترین استاد من بود که وقتی فهمید من دفتر زدم و تازه کار هستم به من کمک کرد تا استارت کار رو بزنم.3 تا تجارت -مدنی-ادله رو با ایشون بودم و یاد گرفتم.مدیونشم.خدا بیامرزتش

مریم

دکتر صاحبخونه من بود خیلی به گردنمون حق داره خونشو خیلی ارزونتر از قیمت واقعی در اختیارمون گذاشت و هر جور که میخواستیم توش خرج میکردیم و ایشون بهاش رو پرداخت میکرد بدون اینکه سراغ فاکتور بگیره خیلی ناراحتم براش همیشه براش دعا میکردم دیگه باید فاتحه بخونم باورم نمیشه

عباس گودرزی

من از کودکی با حبیب بزرگ شده ام . نام برده در خانواده ای متدین از روستاهای اطراف بروجرد با هزاران مشقت دیپلم گرفت و پس از آن وارد قم و پس از آن مراحل تکمیلی حقوق را از دانشگاه تهران طی نمود . ایشان بسیار مهربان و صمیمی و جدی و تلاشگر بود. در بعد از ظهر روز جمعه 21 شهریور که با خانواده و خواهر زاده اش به کنار سد دهکرد حدود 10 کیلومتری بروجرد - اراک می رود که خواهر زاده ی 4 ساله اش یک دفعه از آن ها جدا شده و با سرعت به داخل آب لیز می خورد که مرحوم حبیب فوری به آب می زند و او را نجات داده ولی خودش به خاطر این ایثار بزرگ تا ابد در دفتر تاریخ جزء ایثارگران ثبت می گردد و جان به جان آفرین تسلیم می کند. روحش شاد و یادش گرامی باد!

فرهاد داودوندی

با سلام و سپاس از شما بنقل از وبلاگ وزین تان، این مطلب روی سایت اینجانب فرهاد داودوندی قرار گرفت موفق باشید

فرود رفعتی کانون کرمان

پیشنهاد اختصاص 10%سهم کانون در روز4دی برای هزینه های 6دی بنام خدا باتوجه به اینکه برپائی پربارتر و هرچه باشکوه تر روز 6دی مستلزم پرداخت هزینه هایی می باشد و به گفته قدیمیها" بی مایه فطیره !"بنابر این پیشنهاد می گردد10%حق التحریر سهم کانون در روز پنجشنبه 4 دی در اختیار دفترخانه ها قرار گیرد تادفاتر اسنادرسمی هر شهرستان و استان ،بنا به سلیقه و صلاحدید خود آنرا صرف اقدامات نمادین و برگزاری مراسم ویژه نمایند. چون نخست آنکه روز پنجشنبه روزی نیمه تعطیل است و معمولا سند قابل توجهی در این روز تنظیم نمی شود و عدم دریافت 10% در یک روز نیمه تعطیل با توجه به دست آوردهای آن برای کانون سردفتران مشکل ساز نمی باشد.دوم آنکه تنها باهزینه کردن 10 %یک روز نیمه تعطیل ،مردم به قابلیتها و توانائیهای دفاتر اسناد رسمی پی برده و و با مراجعه بیشتر در روزهای بعدی، 10% هزینه شده دوباره به صندوق کانون بر میگردد.سوم آنکه شائبه اینکه بعضی از همکاران شهرستانی می گویند کانون سردفتران فقط در هزینه کردن اندوخته کانون در تهران دست و دل بازی می کند و به شهرستانها بی ت

کریم

واقعا متاثر وناراحت شدم من دوره کارشناسی در مجتمع آموزش عالی قم رشته الهیات می خواندم ولی با ایشان دوست بودم انسانی خوش اخلاق و متدین و با پشتکار عالی بود انشاءالله خداوند متعال روح ایشان را قرین رحمت کند.