هشدار!‍ سایت تابناک آتش بیار معرکه

به نام خدا

سایت تابناک طی مطلبی تحت عنوان ((دفاتر اسناد رسمی از کار افتادند؛ خطر شکل‌گیری تحصن بی سابقه!)) از تحصن دفاتر اسناد رسمی سخن گفته و آن را به عنوان خطر یاد کرده و با این کار آتش بیار معرکه ی مشکل پیش آمده ناشی از اجرای ثبت آنی شده است .

تابناک سایتی است که دفاتر اسناد رسمی ذهنیت خوب و مثبتی از آن ندارند و همان سایتی است که در قضیه اسناد اتومبیل و اختلاف نظر پیش آمده بین مراکز تعویض پلاک  و دفاتر اسناد رسمی با مقاله ها و تحلیلهای سراسر کذب و خلاف واقع، خوانندگان نا آگاه از قانون و حقوق را به اشتباه انداخته و به بیراهه کشاند و علیه دفاتراسناد رسمی تحریک نمود. یادم نمی رود چندین ساعت وقت گذاشتم و مستدل و مستند با قراردادن کامنت در ذیل مطلب مذکور پاسخ خوانندگانی را که با خواندن آن به اشتباه افتاده و دفاتر را مورد حمله قرار داده بودند را توجیه کنم  وبگویم که با وجود ماده 29 قانونی رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی جایی برای مطالب مذکور نمی ماند و مبالغ پرداخت شده برای ثبت سند همه به جیب دفاتر اسناد رسمی نمی رود و  بخش عمده ای از آن بابت مالیاتها و هزینه های عمومی کشور است. اگر چه فقط تعداد معدودی از آن نظرات  رابه نمایش عمومی گذاشت .

حالا از مطالب انتشار یافته ی اخیر در تابناک در خصوص خطر تحصن دفاتر اسناد رسمی، بوی شیطنت به مشام میرسد .دفاتر اسناد رسمی اگر اعتراضی دارند نه به اصل قضیه  است بلکه ناشی از اتفاقات و اظهارنظرهایی بود که بعد از بروز مشکل رخ نمود و دفاتر اسناد رسمی را متهم  و عامل اصلی مشکل معرفی کرد.

اکنون باید مراقب بود تا تحت تاثیر چنین اخباری قرار نگیریم و کاری نکنیم که خدای ناکرده دون شؤون این صنف باشد. تا جایی که بنده اطلاع دارم در هیچ اعلان عمومی دفاتر دعوت به تجمع و تحصن نشده اند و اگر چیزی هست در کامنتها و نظرات در برخی وبلاگها وجود دارد و به فرض اینکه تحرکی هم باشد نباید از آن به عنوان خطر یاد کرد بلکه شاید عامل خیری باشد در حل مشکلات پیش آمده .

و سایت تابناک هم نگران در آمد دفاتر اسناد رسمی نباشد چرا که با حول و قوه الهی در صورت رفع مشکل ثبت آنی، اسناد بر زمین مانده ی مردم را همین دفاتر ثبت خواهند نمود و قرار نیست آنها را به مراکز تعویض پلاک یا مراجع دیگر احاله دهند .

/ 4 نظر / 58 بازدید
کامپیوتر باران

سلام و خسته نباشید گروه متخصصین کامپیوتر باران در خدمت کلیه سران دفاتر میباشد در صورت لزوم و برخورد با هر گونه مشکل کافی است در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09370722432 تماس حاصل فرمایید تا متخصصین ما کمتر از 1 ساعت خدمت شما سران دفتر عزیز باشند . گروه متخصصین ما راهی هموار برای شما دفاتر ایجاد میکنند .

همکار

جناب پیرمحمدی تو از چی نگرانی بذار تحصن کنند شاید آقایون مسئولان چاره ای بیاندیشند

امیر

ناصر خان الانم جای کامنتای همین پست رو در تابناک نگاه کن ببین چه توهین هایی کردن . من جواب همشون رو دادم با دلیل اما تابناک منتشر نکرد . دارن ابرومون را می برند به خدا... دیدی تو همین پست عکس های وبلاگت رو گذاشته ... با این تابناک اشنایی؟؟؟