انتصاب آقای سیروس سلامتی به عنوان مدیر کل جدید اداره ثبت اسناد و املاک استان قم.

انتصاب آقای سیروس سلامتی به عنوان مدیر کل جدید اداره ثبت اسناد و املاک استان.

صبح امروز ( 13 مرداد 1394 ) طی مراسمی با حضور جناب آقای تویسرکانی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و نماینده قم در مجلس شورای اسلامی و رئیس کل دادگستری استان قم و جمعی دیگر از مسؤولین و کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک قم و جمعی از سران دفاتر اسناد رسمی استان،آقای سیروس سلامتی به عنوان مدیر کل جدید ثبت اسناد واملاک استان قم منصوب گردید .آقای سلامتی پیش از این مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان سمنان بود .

 در این مراسم از زحمات شش ساله آقای اسدالله گائینی، مدیر کل سابق ثبت اسناد و املاک قم تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ارائه خدمات با سرعت و دقت بیشتر، برنامه ریزی مناسب با نیازهای جامعه و داشتن نگاه نو را از برنامه های این سازمان بیان کرد و گفت : برای رسیدن به برخی از این اهداف اجرای طرح حد نگار یا تغییر سند از توصیفی به رقومی(دیجیتال) آغاز شده است .

به گفته آقای تویسرکانی پیشرفت کاداستر در استان قم در حوزه شهری خوب بوده است و پیش بینی این است که ظرف دو سال آینده به شکل کامل کاداستر استان قم اجرا شود و کلیه اسناد مالکیت دفترچه ای که در اختیار مردم است فراخوان شود و به اسناد ماکلیت جدید در سیستم کاداستر تبدیل شود .

آقای سلامتی، مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک استان نیز، کاهش مراجعه حضوری مردم با حذف مکاتبات کاغذی، اجرای کامل طرح حد نگار در قم و تشویق مردم به تنظیم اسناد رسمی و شفاف سازی در معاملات را از مهمترین برنامه های خود اعلام کرد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مطالب مرتبط

خبرگزاری مهر

قم فردا

/ 0 نظر / 28 بازدید