بزرگداشت ششم دی ماه در قم

با توجه بهلل پیشنهاد پیشکسوتان و عقلای قوم و تمایل و اراده عمومی دفاتر اسناد رسمی در کل کشور به ویژه دفاتر اهل قلم و وبلاگ، مبنی بر تعیین و اعلام روز و هفته بزرگداشت سند و دفاتر اسناد رسمی نظر عمومی بر این است که با الهام از آیه 282 سوره مبارکه بقره  معروف به آیه مداینه که در اهمیت کتابت قراردادها میباشد، روز ششم دی ماه به عنوان دویست و هشتاد و دومین ( 282) روز سال به عنوان روز دفاتر اسناد رسمی و هفته منتهی به آن به عنوان هفتهسند رسمی نامگذاری و در این روز اقدامات و برنامه هایی در جهت اعتلای هر چه بیشتر کتابت و سند رسمی صورت گیرد.

به همین مناسبت به پیشنهاد و تلاش تعدادی از همکاران و دلسوزان این حرفه و صنف از جمله جناب آقای علی امینی سردفتر محترم دفتر 27 قم   کمیته ای متشکل ا تعدادی دوستان با همت، بدین منظور در روزها و هفته های گذشته تشکیل گردید و نظرات و برنامه های خود را به جامعه سردفتران قم منعکس نمودند که با استقبال و حمایت از سوی مدیریت این جامعه روبرو شد و با حمایت جامعه سردفتران تدارکاتی به منظور بزرگداشت این ایام دیده شد که قبلا در آدرس http://6deyqom.persianblog.ir/ اطلاع رسانی آن صورت گرفته است .

در همین راستا مقرر گردیده است مراسم بزرگداشتی در روز شنبه هفتم دی ماه در ساعت 18 الی 30 : 20 در تالار وتوس واقع در بلوار قدیر قم با حضور تمامی سران دفاتر و دفتریاران استان قم برگزار شود که از جمله برنامه های این گردهمایی تقدیر و تجلیل از بازنشستگان این حرفه و سخنرانی تعدادی از بزرگان و صاحب نظران ثبت و سند رسمی و تجدید دیدار با همکاران میباشد .

که بدین منظور دعوتنامه هایی به نام تمامی سران دفاتر و دفتریاران استان قم تهیه و بدیشان ارسال گردید .

 

 

هنمچنین پوستری در بزرگداشت جایگاه کتابت و دفاتر اسناد رسمی تهیه گردید تا در دفاتر اسناد رسمی استان در معرض دید عموم نصب گردد .

 

 

به همین مناسبت بنرهایی نیز تهیه و نقاط مختلفی از سطح شهر نصب گردیده است.

 

 

 

 

 

  تا انشاءالله بتوان هر چه بیشتر در درک و اعتلای جایگاه خطیر کتابت بالعدل و سند رسمی و دفاتر اسناد رسمی گام برداشت .

/ 2 نظر / 183 بازدید
امینی

سلام و عرض ادب و احترام . بنده کاری نکردم . همه زحمت ها به عهده جنابان محامد و اصفهانیان و حسینی عزیز بود . به خصوص این طرح ها و کارهای خوب و زیبا که امید است مناسب شأن همکاران و این روز باشد . جامعه نیز همکاری خوبی کرد . این زحمت های آخر هم افتاد بر عهده شما . به امید اعتلای جایگاه و شأن کتابت بالعدل .