انتخابات کانون سردفتران قم

باسمه تعالی

بالاخره با حول و قوه الهی بعد از کش و قوسهای فراوان و تلاشها و زحمات پی گیرانه ی هیات محترم نظارت بر انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران قم، قرار است انتخابات اولین دوره ی کانون سردفتران و دفتریاران قم در روز یکشنبه 23 خرداد ماه 94 در محل در نظر گرفته شده برای کانون سردفتران و دفتر یاران قم به نشانی خیابان مصلی جنوبی، بین کوچه 10 و 12، پلاک 762 از ساعت 8 الی 15 برگزار شود .

امید است این اتفاق مبارک منشاء تحولات مثبت و مایه ی خیر و برکت باشد .

به همین مناسبت امروز 20 خرداد 94 نشستی بین کاندیداهای اولین دوره ی انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران قم که از همکاران با سابقه و پیشکسوت بودند تا در محیطی دوستانه و رفاقت گونه در خصوص بر گزاری هر چه بهتر این انتخابات و آینده ی پیش رو همفکری و تبادل نظر شود. 

 

 کانون سردفتران قم

****

کانون سردفتران قم

 

 هفته پیش هیات نظارت علاوه بر درج اسامی کاندیداها در روزنامه شاخه سبز طی اطلاعیه ای کتبی و از طریف مجاری موجود مراتب را به اطلاع کلیه سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی قم رسانده است .

 

انتخابات کانون سردفتران قم

 

از کلیه همکاران سردفتر و دفتریار انتظار می رود با حضور در این انتخابات صمن از انتخاب افراد اصلح مورد نظر خود، انسجام و حضور خود را برای ساخت فرداهایی بهتر برای جامعه ی سردفتری قم رقم بزنند. ان شاءالله

/ 0 نظر / 54 بازدید