دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

در پی مشکل پیش آمده در سیستم پرداخت الکترونیک دفاتر اسناد رسمی در تاریخ 18 و 19 اسفند ،1390 هنگام  واریز وجوه هزینه های اسناد از طریق دستگاه مذکور، دستگاه پیغامی بدین شرح می داد (( تکمیل تراکنش امکان پذیر نمی باشد )) بدون اینکه رسید یا پیغامی دال بر کسر وجه از کارت استفاده شده بدهد .

ما نیز با این ذهنیت که وجهی کم نشده  که اگر کم میشد پیغام کنترل می داد، چند باره برای واریز وجوه اقدام نمودیم ولی هنگام کنترل حساب متوجه شدیم در تمامی موارد استفاده شده مبالغ از حساب کارت مورد استفاده کسر گردیده و در خصوص اینجانب تا این لحظه ( ساعت شانزده و 20 دقیقه روز 1390/12/20 ) به حساب مربوطه عودت داده نشده است و خدا داند بتوان آن را باز ستاند و اگر بتوان چقدر طول خواهد کشید ؟!

متذکر میشوم هیچگونه رسیدی نیز بابت واریز کسر مبالغ مذکور جز پرینت حساب کارت مورد استفاده در دست نیست .

لذا از همکارانی که به رویه اینجانب عمل نموده اند متذکر میشوم حسابهای خود را وارسی کنند که اگر وجهی کسر شده باشد در جریان قرار گرفته و اقدام کنند.

[ شنبه ٢٠ اسفند ۱۳٩٠ ] [ ٤:٠٦ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب