دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

مشغله و آخرین سلطان عشق *

 

امور دفترخانه چنان مشغولمان کرده که دیگر فراغت چندانی برای بسیاری از تمایلات شخصی و قلبیمان نگذاشته است .

روزانه غالبا تا پاسی بعد از اتمام ساعات اداری نیز مشغول وارسی و مرتب کردن امور دفتر می شویم که مبادا کاری ناقص مانده یا برای فردا آماده نباشد و بعد آز آن نیز خود مشغول رتق وفتق امور منزل و اهل و عیال هستیم و  باز فکرمان مشغول کارهای دفتر و اسنادی است که تنظیم کرده و دیگر فرصت و دل و دماغی برای چون منی کم همت نمی ماند که به کارهای فوق برنامه بپردازم . 

چند ماه پیش به درخواست و تشویق یکی از دوستان ناشرم بر آن شدم تا کتاب (( آخرین سلطان عشق )) را _که یادگاری از دوران دانشجویی میباشد_، باز نویسی و با ویرایش جدید به چاپ برسانم ولی اندکی بعد از شروع ویرایش مشغله و تنبلی مانع از آن شد که آن را ادامه دهم و ابتر رهایش کردم .

در دوران دانشجویی بنا به علاقه ای که به استاد شهریار داشتم تحقیقاتی در خصوص زندگی و برخی اشعار ایشان و منظومه کم نظیر (( سلام برحیدر بابای )) ایشان به عمل آوردم و حاصل آن در کتابی با عنوان (( آخرین سلطان عشق )) در سال 1377 به چاپ رسید در سال 1382 نیر با همکاری همان دوست ناشرم و با اندک ویرایشی موفق به چاپ دوم آن نیز گردیدم که اکنون نایاب گردیده است و اگر دوستان جلدی از آن سراغ دارند  اگر برایم بفرستند که داشته باشم لطف بزرگی در حقم نموده اند .

 همواره دلم می خواست این کتاب را کاملتر نموده و با ویرایشی کلی، چاپ جدیدی از آن ارائه نمایم که متاسفانه به بهانه مشغله کم همتی نموده و چنانکه گفته شد موفق به این کار نشده ام . **


آخرین سلطان عشق


لیک امیدوارم بالاخره روزی موفق به این کار شده و چاپ سوم آن را هر چه زیباتر و کاملتر، ویرایش و تکمیل و به چاپ برسانم .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

* قابل توجه استاد طباطبائی که ارشاداتشان موثر افتاد . ارتباط دادن یک موضوع بی ربط به دفترخانه چطور بود استاد؟ 


** قابل توجه افراد بی کار و مجرد که قدر فراغت و تجرد خود را بدانند که اگر از دست رود سخت به دست باز آید . 

[ پنجشنبه ٤ اسفند ۱۳٩٠ ] [ ۳:٤٥ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب