دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

به روز بودن وبلاگ اگر چه کار آسانی به نظر می رسد ولی مطالب و پستهایی که برای به روز بودن ارائه می شوند باید به نحوی برای خواننده جالب توجه یا مفید و قابل استفاده واقع شود و صرفا بیانگر تمایلات یا درد دلهای شخصی صاحب وبلاگ نباشند و این کار نیازمند همت صاحب وبلاگ و کسب و ارائه مطالب مفید و قابل استفاده میباشد که این همت در این حقیر چندان وجود ندارد و از این بابت شرمنده دوستانی هستیم که با مراجعه به این وبلاگ با صفحات تکراری و پستهای به روز نشده مواجه میشوند .

اگر عنوان وبلاگ به نام دفترخانه نبود همچون عمو جلالی آزادی عمل بیشتری در بیان مطالب متفرقه داشتیم و لا اقل در خواص خوراکیها و سبزیجات و اشربه مطالبی می نوشتیم که قابل استفاده برای مراجعین هم باشد و با رؤیت صفحات تکراری وبلاگ دچار ملال نشوند .

شاید من هم عنوان وبلاگم را به کلبه دایی تغییر دهم تا بتوانم در خصوص موضوعات متنوع تری بنویسم.

[ سه‌شنبه ٢ اسفند ۱۳٩٠ ] [ ۱:٠٧ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب