دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

بیمه خدمات درمانی

همیشه از اینکه چرا اینقدر بی پشت و پناه هستیم  و چرا کانون ما این توانایی و این اختیار را ندارد تا همچون نهادهای دیگر به اعضاء خود خدماتی از قبیل میهمانخانه و هتل و خدمات رفاهی  فراهم نماید یا تسهیلاتی از قبیل وام خرید اتومبیل و خانه و غیره یا خدمات و بیمه های درمانی وبهداشتی مناسب ارائه دهد گله مند بودیم ولی وقتی اخیرا متوجه شدیم در همان بیمه خدمات درمانی نیم بند هم که داشتیم بیمه مذکور دفترچه هایمان را تمدید نمی کند و در جستجوی علت فهمیدیم که چون مدیریت هیات مدیره جدید تنفیذ نشده و هیات مدیره قدیم هم هیچ مسوولیت جدیدی را گردن نمی گیرد دریافتیم که اوضاعمان خیلی خراب تر از این حرفهاست و افسوس می خوریم که چرا اجازه نداریم آن مبالغی( نه چندان کم) را که ماهیانه به حساب کانونمان می ریزیم خود خرج دوا و دکتر و پس انداز روز مبادایمان کنیم  که اگر چنین می کردیم وضعمان خیلی بهتر از اینی بود که هست .

مشکل اینجاست که قانون ناقص می باشد و اشخاص هم که عاشق چشم و ابروی ما نیستند که دل بسوزانند هر چند گاهی می آیند و می روند و در مدتی که هستند هم و غمشان این است که مبادا کاری بکنند که آدم بده بشوند یا مبادا خود را به درد سر بیندازند به قول یکی از اساتیدمان که می گفت : به این اعبتار که فلانی انسان معتقد و خوب و پاکی است نباید کار را به او سپرد زیرا هر چه باشد آدمی زاد است و آدمیزاد قابل تغییر است و متزلزل ، و تضمینی نیست که عقاید و اعتقادات را زیر پا نگذارد پس باید قانونها و اجرای آنها و نظارت بر آنها محکم و کامل باشند تا هر فردی با هر اعتقاد و مسکلی که می آید ملزم به رعایت آن باشد و از عقاب عدم مسوولیت پذیری بترسد.

[ پنجشنبه ٥ آذر ۱۳۸۸ ] [ ۱٢:۳٠ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب