دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

مسابقه رالی استقامت آذربایجان بین دفاتر اسناد رسمی کل کشور 

اردیبهشت ماه سال  1392 !

 

این مسابقه با پیشنهاد و تصدی کانون سردفتران و دفتریاران و همکاری جوامع و کوانین استانها و با اخذ مجوزهای لازم و هماهنگی سازمانهای و نهادهای مربوطه و به صورت خانوادگی برگزار خواهد شد .

مسیر متصوره و شرایط متذکره و محدویدتهای مترتبه و ضوابط متنجزه متعقابا در اطلاعیه شماره دو " هیات برگزاری فعالیتهای هیجانی " کانون متقبله اعلام خواهد شد.

 

____________________________________________

تعجب نکنید این خبر(فعلا) واقعی نیست .

این خبر و این قبیل اخبار از جمله اخباری است که اینجانب به عنوان عضوی از خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمی از شنیدن آن هیجان زده می شوم و یکی از انتظاراتی که از کانون سردفتران و دفتریاران می رود، تهیه و برنامه ریزی چنین برنامه هایی است که بی شک اجرای آن از مقدمه چینی تا اجرا علاوه برایجاد نشاط و سرزندگی در خانوداه بزرگ دفاتر اسناد رسمی( که حرفه ای واقعا استرس زا میباشد) از اسباب همدلی و نزدیکی بیشتر این خانواده ی بزرگ به یکدیگر و جلب توجهات مختلف به این حرفه و صنف خواهد شد .

این قبیل مسابقات و برنامه ها در رشته های مختلف دیگر از قبیل مسابقات قرآنی ، فرهنگی و ورزشی و .... می تواند برگزارشود .

اگر چه برگذاری چنین برنامه هایی همت بلند و سعی فراوان می طلبد ولی همین امر می تواند از اسباب اتحاد و همدلی و همکاری هر چه بیشتر دفاتر اسناد رسمی کل کشور باشد .

قابل توجه اینکه به واسطه چنین برنامه هایی می توان اهداف حرفه ای و خیر خواهانه و خدا پسندانه و فرهنگی و ... که همه ی این خانواده بزرگ از اجور معنوی آن بی نصیب نخواهند بود ، را جامه عمل پوشاند .

_______________________

پیشنهادم خنده داره نه؟!

[ شنبه ۱٧ دی ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٢۳ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب