دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

آیه ی 282 سوره بقره ، طولانی ترین آیه ی سوره ی بقره، که در آن به اهمیت کتابت معاملات اشاره شده است .

 اى کسانى که ایمان آورده اید! هنگامى که بدهى مدّت دارى (بر اثر وام یا معامله ) به یکدیگر پیدا مى کنید، آنرا بنویسید. و باید نویسنده اى در میان شما به عدالت (سند را) بنویسد. کسى که قدرت بر نویسندگى دارد، نباید از نوشتن خوددارى کند،....

به همین مناسبت دویست و هشتاد و دومین روز سال مصادف با ششم دی ماه به عنوان روز سردفتر نامگذاری شده است .

 اگر چه این حقیر نمی توانم خود را از مصادیق آییه ی مذکور بدانم ولی از خداوند متعال خواستارم بنده را توفیق هر چه بیشتر در پاسداشت حرمت این سمت و حرفه شریف و خدمت به بندگانش عنایت نماید. 

و این روز عزیز را به تمامی همکاران سردفتر و دفتریاران شریف و شاغلین دفاتر اسناد رسمی و تمام کسانی که در اعتلای جایگاه کتابت گام بر می دارند و رضای خداوند و حفظ حقوق بندگانش را بر هر چیز دیگر اولویت می دهند. تبریک می گویم و امیدوارم هر چه بیشتر در پاسداشت این شأن و حرفه و جایگاه قدم برداریم .

[ سه‌شنبه ٦ دی ۱۳٩٠ ] [ ۱٢:٥٥ ‎ق.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب