دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

با سلام و عرض ادب و ارادت خدمت تمام دوستان و همکارانم

چندیست ملال ناشی از سانحه ای که برای کارمند و برادرم حسن پیش آمده مجال و دل و دماغ سرزدن به دنیای مجازی برایم نگذاشته  برادر ساده دل و صاحبدلی که چشم و چراغ دفترمان بود و علاوه یکی از مهمترین دلخوشیهایش خادمی هیات مصباح الهدی است و اکنون که در تخت بیمارستان بستری است به گفته ی دوستانش جای خالی اش در بر پایی هیاتشان کاملا محسوس است و ما نگران و چشم انتظار دیدن دوباره ی حسن در دفترخانه و کنار خانواده و پسرکش آقا مهدی  هستیم  و دعا می کنم که به زودی دوباره صدای مناجات و زیارت عاشورای او را بشنوم که از بلند گوی هیاتشان به گوش می رسد .

برادری که با دیدنش در آن وضع بر روی تخت بیمارستان غمی به بزرگی کوهها بر دلم سنگینی می کند .

از تمام دوستان میخواهم برای سلامتی هر چه سریعتر حسن از دعا های خود ما را بی نصیب نگذارند

و از همه آشنایان و دوستان که با تماسها و ملاقاتهای خود موجب تسلی و  دلداری ما بودند صمیمانه سپاسگذارم به ویژه ریاست محترم جامعه سردفتران قم جناب آقای اسحاقی که با حضور خود در بیمارستان و دلگرمیها و دلداریهایشان تسلی بخش ما بودند .

[ جمعه ٢٦ فروردین ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٤۱ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب