دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

تعطیلات عید اخیر بود حادثه ای برای این محمد طاهای (بنده زاده)ما اتفاق افتاد مجبور شدیم به بیمارستان و بعد هم مطب متخصص اورتوپد مراجعه کنیم ولی موقع مراجعه متوجه شدیم اعتبار دفترچه ها از 8/1/90 بیشتر نیست خلاصه چون به تعطیلات خورده بودیم نشد که سریعا اقدام به تمدید آنها کنیم خلاصه مجبور شدیم چند جلسه ویزیت متخصص و دارو و درمان را بدون استفاده از خدمات بیمه بپردازیم و راستش در آن بحبوحه ی مریضی طاها حوصله ی گرفتن تاییدیه و مکاتبه با خدمات درمانی کانون و بعدش هم تماس که آقا این چندر غاز سهم بیمه و اینا چی شد رو نداشتم . خلاصه این اواخر تعطیلات اینگون سپری شد تا شدچهاردهم فرودین دفترچه های اعتبار گذشته را توسط کارمندمان فرستادیم تا تمدید شود گفته بودند باید اصل شناسنامه ها را هم بیاورید روز بعدش دادیم اصل شناسنامه ها راهم برد دیدیم با چند فرم و چند فیش برگشته که این فرمها باید تکمیل شود و این فیشها باید واریز شود تا دفترچه بیمه تکمیل شود !!!! ای داد بی داد مگر ما بیمه نیستیم، مگر کانونمان تمدید قرارداد نکرده بود؟! پس چه شد؟ نکند خلف وعده ی شرکت بیمه ی طرف قرار داد به جهت تاخیر در پرداخت حق بیمه است!؟ پرسو و جو که کردیم دیدیم بله هنوز لیستی به بیمه داده نشده و هنوز مورد تایید بیمه ی ایرانینان نیستیم و معلوم هم نیست باید تا کی صبر کنیم و با چه کسانی باید تماس بگیریم و مکاتبه کنیم تا بتوانیم از همان چندر غاز بیمه ی خدمات درمانی که ثمره ی واریز 10 درصد ناقابل از حق التحریرمان به کانون است استفاده کنیم. 10 درصدی که گاها شده از قسط و حقوق کارمند و اجاره محل می زنیم تا آن را سر موقع به حساب کانون محترممان بریزیم که خلاف وعده عمل نکرده باشیم .

خلاصه اینکه هنوز در حسرت یک بیمه ی بی دردسر و به درد بخور (مثل همین بیمه های تامین اجتماعی) هستیم و امید واریم روزی به  این آرزوی کوچک خود برسیم .

[ شنبه ٢٠ فروردین ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب