دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

معمولا تا مطلب مفید و به درد بخور( از نظر خودم) و مرتبط با موضوع وبلاگ نداشته باشم پست جدید نمی گذارم ولی برای این که وبلاگم به روز بوده وملال انگیز نگردد

لذا بدین وسیله پیشاپیش فرا رسیدن بهار و نوروز را به همه ی همکاران تبریک گفته و سالی سرشار از سلامتی و برکت را برایتان آروز دارم .

روزهای زیبا و نشاط آوری را می گذرانیم حتی المقدور سعی می کنم از لحظه لحظه ی این روزها بهاری استفاده کنم روزهایی که با نوازش نسیم آن روح و جان انسان تازه می گردد. بهار در قم از اکنون بلکه از روزها پیش آغاز شده و باید از آن حد اکثر استفاده را نمود. چون چند روزی که از آغاز سال بگذرد گرمای کویری بر آن حکم فرما شده و دیگر نمی توان به تفرج در طبیعت آن دلخوش کرد و باید برای به بیرون از شهر  و استان پناه برد . 

جای آن دارد که در این روزها با بهار همراه شد و چندی دغدغه های شغلی خود را کنار گذاشت و با وجود تمام کمبود ها و ملال ناشی از وضعیت فعلی شغلی، از درک بهار غافل نشد .

 پایان سال است و به دوستان و همکاران توصیه می کنم تا قبل از پایان اسفند دفاتر مربوط به هزینه ها و درآمد(سال 1390) را از ادرات مالیاتی دریافت دارند تا احیانا مشمول جریمه نداشتن دفتر نگردند.

همچنین اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده را بیاد داشته باشیم و بهتر است قبل از سال نو مقدمات آن فراهم باشد تا در تعطیلات ذهنمان مشغول آن نباشد و صرفا ثبت اینرنتی آن ظرف 15 روز اول فروردین انجام شود.

[ سه‌شنبه ۱٧ اسفند ۱۳۸٩ ] [ ۱:٤۸ ‎ق.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب