دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

سردفتر زیرک :

سال قبل در سالن همایشهای اداره کل ثبت قم سردفتران قمی با حضور ریاست محترم اداره ثبت شهرستان گرد هم آمدند و رای و نظرو گله مندیهای خود را در خصوص عدم رعایت تقسیم اسناد طرح نمودند و قول و قرار گذاشتند که عهد نشکنند و رعایت کنند و ریاست محترم ثبت هم قول همکاری داد .

چند ماه قبل باخبر شدیم یکی از دفاتر طرفدار تقسیم اسناد یکصد سند رهنی در مدت یکماه تنظیم نموده آن هم از اسناد رهنی مسکن مهر(99 ساله) که مبالغ اسناد آنها غالبا میلیاردی است. وقتی سایر همکاران و ثبت به دفترخانه معترض شدند، سردفتر محترم عرض کردند کار من کاملا قانونی است و من تخلفی نکرده ام حق هم داشت همین طور بود که می گفت. حالا شما فکر می کنید ترفند این سردفتر گرامی چه بوده است .

از بین کسانی که جواب این معما را پیدا کنند به قید قرعه یک سند رهنی ارسال خواهد شد 

 

[ پنجشنبه ٢٧ آبان ۱۳۸٩ ] [ ٧:٠۳ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب