دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

انتصاب آقای سیروس سلامتی به عنوان مدیر کل جدید اداره ثبت اسناد و املاک استان.

صبح امروز ( 13 مرداد 1394 ) طی مراسمی با حضور جناب آقای تویسرکانی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و نماینده قم در مجلس شورای اسلامی و رئیس کل دادگستری استان قم و جمعی دیگر از مسؤولین و کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک قم و جمعی از سران دفاتر اسناد رسمی استان،آقای سیروس سلامتی به عنوان مدیر کل جدید ثبت اسناد واملاک استان قم منصوب گردید .آقای سلامتی پیش از این مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان سمنان بود .

 در این مراسم از زحمات شش ساله آقای اسدالله گائینی، مدیر کل سابق ثبت اسناد و املاک قم تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ارائه خدمات با سرعت و دقت بیشتر، برنامه ریزی مناسب با نیازهای جامعه و داشتن نگاه نو را از برنامه های این سازمان بیان کرد و گفت : برای رسیدن به برخی از این اهداف اجرای طرح حد نگار یا تغییر سند از توصیفی به رقومی(دیجیتال) آغاز شده است .

به گفته آقای تویسرکانی پیشرفت کاداستر در استان قم در حوزه شهری خوب بوده است و پیش بینی این است که ظرف دو سال آینده به شکل کامل کاداستر استان قم اجرا شود و کلیه اسناد مالکیت دفترچه ای که در اختیار مردم است فراخوان شود و به اسناد ماکلیت جدید در سیستم کاداستر تبدیل شود .

آقای سلامتی، مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک استان نیز، کاهش مراجعه حضوری مردم با حذف مکاتبات کاغذی، اجرای کامل طرح حد نگار در قم و تشویق مردم به تنظیم اسناد رسمی و شفاف سازی در معاملات را از مهمترین برنامه های خود اعلام کرد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مطالب مرتبط

خبرگزاری مهر

قم فردا

[ چهارشنبه ۱٤ امرداد ۱۳٩٤ ] [ ۱٠:٥٩ ‎ق.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب