دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

باسمه تعالی

بالاخره با حول و قوه الهی بعد از کش و قوسهای فراوان و تلاشها و زحمات پی گیرانه ی هیات محترم نظارت بر انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران قم، قرار است انتخابات اولین دوره ی کانون سردفتران و دفتریاران قم در روز یکشنبه 23 خرداد ماه 94 در محل در نظر گرفته شده برای کانون سردفتران و دفتر یاران قم به نشانی خیابان مصلی جنوبی، بین کوچه 10 و 12، پلاک 762 از ساعت 8 الی 15 برگزار شود .

امید است این اتفاق مبارک منشاء تحولات مثبت و مایه ی خیر و برکت باشد .

به همین مناسبت امروز 20 خرداد 94 نشستی بین کاندیداهای اولین دوره ی انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران قم که از همکاران با سابقه و پیشکسوت بودند تا در محیطی دوستانه و رفاقت گونه در خصوص بر گزاری هر چه بهتر این انتخابات و آینده ی پیش رو همفکری و تبادل نظر شود. 

 

 کانون سردفتران قم

****

کانون سردفتران قم

 

 هفته پیش هیات نظارت علاوه بر درج اسامی کاندیداها در روزنامه شاخه سبز طی اطلاعیه ای کتبی و از طریف مجاری موجود مراتب را به اطلاع کلیه سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی قم رسانده است .

 

انتخابات کانون سردفتران قم

 

از کلیه همکاران سردفتر و دفتریار انتظار می رود با حضور در این انتخابات صمن از انتخاب افراد اصلح مورد نظر خود، انسجام و حضور خود را برای ساخت فرداهایی بهتر برای جامعه ی سردفتری قم رقم بزنند. ان شاءالله

[ پنجشنبه ٢۱ خرداد ۱۳٩٤ ] [ ٧:٠٥ ‎ق.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب