دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

باسمه تعالی

خبر فیلتر شدن سایت محضر دار(http://mahzardar.blogfa.com/) برای ما نیز تعجب بر انگیز و تاسف بر انگیز است وبلاگی فعال ، پر محتوی ، تخصصی و بسیار مفید بود امیدوارم هر چه سریعتر از آن رفع توقیف یا دلایل توقیف، لااقل برای ما خانواده دفاتر اسناد رسمی توضیح داده شود تا رفع نگرانی و تشویش شود بلاگفا را از محیطهای خوب برای وبلاگ نویسی می دانستم و سالها پیش اولین بار در این محیط با وبلاگنویسی آشنا شدم و وبلاگ دیگرم دراین محیط هنوز هم زنده و جاری است امیدوارم با رفع هر گونه ابهام در موضوع فوق موجبات بر طرف شدن هر نوع دلزدگی و شبهه ی دوستان از بلاگفا فراهم گردد.

چندی پیش مطلب (( همه چیز درباره خلاصه معامله )) را عینا از وبلاگ محترم ((محضر دار)) کپی نموده با ذکر ماخذ در وبلاگ خودم آوردم که بسیار کامل و مفید بود و مورد استفاده شخص اینجانب و سایر دوستان قرار گرفت و الگویی برا بنده شده تا سری مطالبی به روش مطلب مذکورتدوین و منتشر نمایم که نمونه آن (( همه چیز درباره ی گواهی امضاء)) در وبلاگم میباشد.

جهت تقدیر مجدد از ((وبلاگ محضر دار)) و یاد آوری و استفاده مجدد دوستان را به پست مذکور در همین وبلاگ ارجاع می دهیم:

((همه چیز در باره خلاصه معامله)) 

http://35qom.persianblog.ir/1388/7/

[ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸٩ ] [ ٧:٤٥ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب