دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

با توجه بهلل پیشنهاد پیشکسوتان و عقلای قوم و تمایل و اراده عمومی دفاتر اسناد رسمی در کل کشور به ویژه دفاتر اهل قلم و وبلاگ، مبنی بر تعیین و اعلام روز و هفته بزرگداشت سند و دفاتر اسناد رسمی نظر عمومی بر این است که با الهام از آیه 282 سوره مبارکه بقره  معروف به آیه مداینه که در اهمیت کتابت قراردادها میباشد، روز ششم دی ماه به عنوان دویست و هشتاد و دومین ( 282) روز سال به عنوان روز دفاتر اسناد رسمی و هفته منتهی به آن به عنوان هفتهسند رسمی نامگذاری و در این روز اقدامات و برنامه هایی در جهت اعتلای هر چه بیشتر کتابت و سند رسمی صورت گیرد.

به همین مناسبت به پیشنهاد و تلاش تعدادی از همکاران و دلسوزان این حرفه و صنف از جمله جناب آقای علی امینی سردفتر محترم دفتر 27 قم   کمیته ای متشکل ا تعدادی دوستان با همت، بدین منظور در روزها و هفته های گذشته تشکیل گردید و نظرات و برنامه های خود را به جامعه سردفتران قم منعکس نمودند که با استقبال و حمایت از سوی مدیریت این جامعه روبرو شد و با حمایت جامعه سردفتران تدارکاتی به منظور بزرگداشت این ایام دیده شد که قبلا در آدرس http://6deyqom.persianblog.ir/ اطلاع رسانی آن صورت گرفته است .

در همین راستا مقرر گردیده است مراسم بزرگداشتی در روز شنبه هفتم دی ماه در ساعت 18 الی 30 : 20 در تالار وتوس واقع در بلوار قدیر قم با حضور تمامی سران دفاتر و دفتریاران استان قم برگزار شود که از جمله برنامه های این گردهمایی تقدیر و تجلیل از بازنشستگان این حرفه و سخنرانی تعدادی از بزرگان و صاحب نظران ثبت و سند رسمی و تجدید دیدار با همکاران میباشد .

که بدین منظور دعوتنامه هایی به نام تمامی سران دفاتر و دفتریاران استان قم تهیه و بدیشان ارسال گردید .

 

 

هنمچنین پوستری در بزرگداشت جایگاه کتابت و دفاتر اسناد رسمی تهیه گردید تا در دفاتر اسناد رسمی استان در معرض دید عموم نصب گردد .

 

 

به همین مناسبت بنرهایی نیز تهیه و نقاط مختلفی از سطح شهر نصب گردیده است.

 

 

 

 

 

  تا انشاءالله بتوان هر چه بیشتر در درک و اعتلای جایگاه خطیر کتابت بالعدل و سند رسمی و دفاتر اسناد رسمی گام برداشت .

[ سه‌شنبه ۳ دی ۱۳٩٢ ] [ ۳:۱٥ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب