دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

دوســت آمد به در خــــانه و من خانه نبـــــودم

خانه گویی به سرم ریخت چو این قصه شنودم*


پنج شنبه آخرین روز هفته است و همه چیز مثل همیشه عادی و آنگاه چیزی که غافگیرت می کند حضور دوستانی عزیز است در دفترکارت دوستانی که انتظارشان را نداشتی, حضور یک دوست, یک میهمان, دوست و میهمانی که سبب آشنایی با ایشان همین وبلاگی است که اکنون پیش روی شماست, میهمانی که چندی پیش میزبان پنج مین نشت سراسری وبلاگنویسان حوزه سردفتری بود, سردفتر محترم 5 5 5 ( پنج , پنج , پنج ) تهران و صاحب وبلاگ وزین بنجاق و این پنج شنبه و پنج مین نشست و این همه پنج برای من تداعی کننده یک خاطره شیرین در یک پنج شنبه در پنج مین روز ماه پنج م از سال یک هزار و سیصد و هشتاد و پنج, مصادف با سالروز میلادفرخنده پنج مین امام شیعیان (سلام الله علیه) میشود! و چه نیک و خوب است این تداعی.

ولی افسوس:

که من شرمنده ام از این اتفاق, که در لحظات حضور جناب جمشیدی در معیت برادر عزیزم آقای امینی, به ضرورتی, نبودم در دفترخانه که رسم میزبانی به جا آورم و جزای این قصور اینکه زیارتشان را از دست دادم .

و این احساس که جناب جمشیدی این همه راه قدم رنجه کرده و نشان پنجمین نشست را برایم هدیه می آورد که چوبکاریم کند به خاطر قصور در حضور در نشست، مزید بر این شرمندگی میشود .

لکن جنابشان نباید این عدم حضور ما را حمل بر غرور و بی تفاوتی نمایند که خوب قدر زحمات این بزرگوار، به عنوان میزبان و سایر دوستان و بزرگان را در این نشستها بالاخص در نشست اخیر می دانیم و آن را اجر می نهیم و این گردهم آمدنها را منشاء خیر و نیکی می دانیم و عدم حضور بیشتر از این باب است که در خود آنچنان توانایی و ظرفیت نمی بینم که در مجمع بزرگان حضور یابم و مثمر ثمر باشم آنچنانکه شاید.

و اگر در نشست و نشستهای دیگری هم سعادت حضور نیابم لکن دورادور پی گیر و رصد کننده و قدر شناس این نشستها خواهم بود چرا که رونمایی (( پارس وندار )) نمونه ای از ثمرات این نشستهاست و یقینا این سایت مایه خیر و برکت خواهد بود برای جامعه سردفتری و ثبتی .

__________________

پی نوشت :

* اقتباس از شعر استاد شهریار با این مطلع : یارم آمد به در خانه و من خانه نبودم ......

 

[ شنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٢ ] [ ۱٢:٤۳ ‎ق.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب