دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

 ماخذ :  http://www.ssaa.ir/Default.aspx?tabid=4417&ctl=Edit&mid=11884&Code=6033

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در اجرای طرح ثبت آنی معاملات ؛ ثبت بیش از 76 هزار سند رسمی ظرف چهار روز کاری در کشور

معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد واملاک کشور از ثبت بیش از 76 هزار سند در آغاز پنجمین روز فعالیت سامانه ثبت آنی اسناد در کشور خبرداد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور؛ معاون امور اسناد این سازمان با اعلام این خبر گفت: در آغاز پنجمین روز فعالیت سامانه ثبت آنی اسناد 76 هزار و 829 سند اعم از انتقال، رهن، تقسیم اموال غیرمنقول، اسناد اتومبیل، انواع وکالت و اسناد غیرمالی در این سامانه به ثبت رسیده است.

"محمدمهدی انجم شعاع" افزود: عملکرد سامانه به صورت لحظه ای تحت کنترل و بررسی است و تعداد اسناد دارای شناسه "یکتا" به سرعت رو به افزایش است و از ابتدای امروز 31 شهریورماه 92 تا ساعت 11 صبح تعداد 7 هزار و 384 سند در سامانه ثبت و شناسه گرفته است که به عبارتی در هر ساعت بیش از 2 هزار سند به مرحله نهایی و امضاء متعاقدین رسیده است.

وی با اشاره به رشد چشمگیر دفترخانه های بهره بردار از سامانه و افزایش روزانه تعداد اسناد تنظیمی و ثبت شده در سامانه افزود: این آمار از پیشرفت قابل توجهی در بهبود ارائه خدمات ثبتی از طریق سامانه ثبت آنی اسناد حکایت دارد.

وی اظهار داشت: به منظور بهبود امکانات سامانه و افزایش سرعت تنظیم و ثبت اسناد، تیم های فنی دفتر توسعه فناوری اطلاعات این سازمان با همکاری بخش های حرفه و حقوقی و جمعی از سردفتران مجرب و متبحر، مشغول فعالیت هستند.

انجم شعاع گفت: مرکز پاسخگویی مختص سامانه ثبت آنی اسناد نیز همزمان با آغاز این طرح در در ستاد سازمان فعال گردیده و پاسخگوی سؤالات و مشکلات حرفه ای و فنی مربوط به استفاده از سامانه با شماره تماس 63485  می باشد.

وی افزود: در موارد متعددی نیز کارشناسان متخصص دفتر توسعه فناوری اطلاعات سازمان به نحو مستقیم برای حل مشکل خاص برخی از دفاتر وارد عمل شده و این کمک رسانی و پاسخگویی ادامه دارد.

انجم شعاع با اشاره به عملکرد قابل قبول سامانه در سطح کشور خاطرنشان کرد: انتظار است با همکاری سردفتران و کانونها و جوامع سردفتری در کشور، در فضایی آرام و با پرهیز از تنش ها به سوی بهبود خدمت رسانی پیش برویم و مشکلات و موارد خاص، به تمام کشور یا اساس سامانه تعمیم داده نشود و نکات مثبت و عملکرد مفید این سامانه مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

وی ادامه داد: نباید وجود برخی موارد و اشکالات در خدمات الکترونیکی مانع از توجه به کارآمدی کلان این حرکت عظیم با آینده درخشان آن شود.

[ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳٩٢ ] [ ۳:٢٦ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب