دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

به نام خدا

سایت تابناک طی مطلبی تحت عنوان ((دفاتر اسناد رسمی از کار افتادند؛ خطر شکل‌گیری تحصن بی سابقه!)) از تحصن دفاتر اسناد رسمی سخن گفته و آن را به عنوان خطر یاد کرده و با این کار آتش بیار معرکه ی مشکل پیش آمده ناشی از اجرای ثبت آنی شده است .

تابناک سایتی است که دفاتر اسناد رسمی ذهنیت خوب و مثبتی از آن ندارند و همان سایتی است که در قضیه اسناد اتومبیل و اختلاف نظر پیش آمده بین مراکز تعویض پلاک  و دفاتر اسناد رسمی با مقاله ها و تحلیلهای سراسر کذب و خلاف واقع، خوانندگان نا آگاه از قانون و حقوق را به اشتباه انداخته و به بیراهه کشاند و علیه دفاتراسناد رسمی تحریک نمود. یادم نمی رود چندین ساعت وقت گذاشتم و مستدل و مستند با قراردادن کامنت در ذیل مطلب مذکور پاسخ خوانندگانی را که با خواندن آن به اشتباه افتاده و دفاتر را مورد حمله قرار داده بودند را توجیه کنم  وبگویم که با وجود ماده 29 قانونی رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی جایی برای مطالب مذکور نمی ماند و مبالغ پرداخت شده برای ثبت سند همه به جیب دفاتر اسناد رسمی نمی رود و  بخش عمده ای از آن بابت مالیاتها و هزینه های عمومی کشور است. اگر چه فقط تعداد معدودی از آن نظرات  رابه نمایش عمومی گذاشت .

حالا از مطالب انتشار یافته ی اخیر در تابناک در خصوص خطر تحصن دفاتر اسناد رسمی، بوی شیطنت به مشام میرسد .دفاتر اسناد رسمی اگر اعتراضی دارند نه به اصل قضیه  است بلکه ناشی از اتفاقات و اظهارنظرهایی بود که بعد از بروز مشکل رخ نمود و دفاتر اسناد رسمی را متهم  و عامل اصلی مشکل معرفی کرد.

اکنون باید مراقب بود تا تحت تاثیر چنین اخباری قرار نگیریم و کاری نکنیم که خدای ناکرده دون شؤون این صنف باشد. تا جایی که بنده اطلاع دارم در هیچ اعلان عمومی دفاتر دعوت به تجمع و تحصن نشده اند و اگر چیزی هست در کامنتها و نظرات در برخی وبلاگها وجود دارد و به فرض اینکه تحرکی هم باشد نباید از آن به عنوان خطر یاد کرد بلکه شاید عامل خیری باشد در حل مشکلات پیش آمده .

و سایت تابناک هم نگران در آمد دفاتر اسناد رسمی نباشد چرا که با حول و قوه الهی در صورت رفع مشکل ثبت آنی، اسناد بر زمین مانده ی مردم را همین دفاتر ثبت خواهند نمود و قرار نیست آنها را به مراکز تعویض پلاک یا مراجع دیگر احاله دهند .

[ شنبه ۳٠ شهریور ۱۳٩٢ ] [ ۱٠:٥٦ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب