دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

این داستان واقعی نیست !

چند روز پیش  جلسه ای به دعوت جامعه سردفتران قم و با عنوان بررسی و پی گیری و اجرای تقسیم اسناد و با حضور تعداد کثیری از دفاتر (به ویژه دفاتر نو بنیاد که به امیدی به این جلسه آمده بودند) در سالن اجتماعات اداره ثبت قم تشکیل شد پس از شروع جلسه بوی بسیار بد و نامطبوعی شبیه بوی تعفن آزارم می داد .کم کم که بیشتر می شد متوجه شدم بوی تعفن تزویر، دو رویی و نفاق است و این بو از انتها و از محل اجرای سالن شدید تر به مشام می رسید و بسیار آزار دهنده بود و در انتهای جلسه دیگر قابل تحمل نبود و از تعفن آن تا دوشپ  دچار سردرد و بی خوابی شده بودم .در جستجوی علت فهمیدیم تعدادی از مدعیان پروپاقرص دفاع و طرفداری از تقسیم اسناد وعدالت و داعیان جلسه( که سخنان بسیارزیبایی  در مذمت دنیا طلبی و نکوهش به جان هم افتادن دفاتر به خاطر تقسیم اسناد وپست بودن شغل شریف سردفتری می زدند)،خود ناقضین این تقسیم و صیادان اسنادند .  

دلم سوخت به حال دفاتری که به امید اجرای قانون و عدالت در این جلسه سخره عده ای شده بودند و پشیمان شدم از حضور در این جلسه!!

[ پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۸ ] [ ۸:۳٤ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب