دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت تمامی همکاران و دوستان .

پنجم فروردین اولین روز کاری سال 92 است ، دوستان و همکارانی تماس می گیرند و طرز تهیه و استفاده اوراق جدید را سوال می کنند و ظاهرا مشکلی در سیستم وجود دارد. اوراق دریافت میشود ولی مشکل چاپ وجود دارد و امکان تهیه و استفاده اوراق جدید وجود ندارد .

و ما خوشحال و مفتخر از این که  چقدر به روز و مطلع از وقایع جدید هستیم و  راضی از اینکه به موقع و قبل از شروع سال جدید اقدام به دریافت اوراق کرده ایم و فعلا چنین مشکلی نداریم .

و اما جالبتر : اولین مراجع برای ثبت سند وارد دفتر میشود . یک وکالت کاری برای تعویض پلاک موتور سیکلت می خواهند. وکالت در اوراق جدید تنظیم و تسلیم می شود و وکیل با آن راهی مرکز تعویض پلاک میشود .

یک ساعت بعد: وکیل مذکور وارد دفتر میشود و حالتی مغموم و ناراحت دارد : "آقا این چیه زدین، اینو که مرکز تعویض پلاک قبول نکرد، گفت: این چیه زدن، مامور تعویض پلاک یک برگ سند دیگر به تاریخ امروز از یک دفتر دیگر( اوراق سابق) نشان داد و گفت: اینها سند است نه آن. آن دفتر خانه که برای شما سند زده اشتباه کرده و هنوز به ما بخشنامه ای در این خصوص نرسیده .!!!!! "

به او توصیه کردیم امروز را صبر کن فردا برو انشاء الله حل میشود ظاهرا در جریان نیستند و رفت که فردا اقدام کند.

و ما احساس غبن کردیم از اینکه چرا اینقدر به روز و عجول هستیم و غبطه خوردیم به حال آن دفتر غافل یا بی تفاوتی که در اوراق قدیمی تنظیم سند نموده و کار و سندش بر کار و سند ما ترجیح داده شده است .

[ سه‌شنبه ٦ فروردین ۱۳٩٢ ] [ ٢:۱٧ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب