دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

ضمیمه مهرماه(شماره 9) ماهنامه حقوقی کانون منتشر شد

 

 

 

 

فراخوان نخستین همایش«نقش و جایگاه سند رسمی در نظم حقوقی»؛ در ضمیمه مهرماه ماهنامه کانون.

به گزارش پایگاه اطلاع ­رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، ضمیمه مهرماه ماهنامه حقوقی کانون، در 48 صفحه حاوی گفتگوی اختصاصی با آیت­ الله دکتر سیدمصطفی محقق داماد و اهداف،فراخوان و محورهای مقالات نخستین همایش«نقش و جایگاه سند رسمی در نظم حقوقی»منتشرشد.

 

گفتگوی اختصاصی با فقیه و حقوقدان برجسته کشور آیت­ الله دکتر سیدمصطفی محقق داماد؛ صفحات ویژه بزرگداشت ششم دی­ ماه (دویست و هشتاد و دومین روز سال) و نخستین همایش «نقش و جایگاه سند رسمی در نظم حقوقی» با رویکرد «توسعه ثبت رسمی- ارتقاء نظم حقوقی»؛ ویژه­ نامه دفاتر اسنادرسمی و خدمات الکترونیک قضائی؛ گفتگو با ناصر بهبهانی سردفتر بازنشسته؛گزارش نحوه حضور رزمی ­کاران کانون در مسابقات جهانی ایتالیا و کسب درخشان­ ترین نتیجه کشورمان در این مسابقات؛بی­ واسطه(گذری و نظری به وبلاگ­های حوزه سردفتری)؛ گفتگو با مهندس بردیا صدرنوری سرپرست دفتر فناوری و اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور؛ گفتگو با حمیدرضا هادی­ پور معاون زیرساخت کلید عمومی و امنیت اطلاعات تجاری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی؛ نگاهی به زندگی مرحوم آیت­ الله شیخ محمود فرساد اردکانی نخستین سردفتر اسناد رسمی و ازدواج استان یزد (میراث ماندگار)؛ آئینه تلاش و نظرات مشورتی کمیسیون­ های دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون، مطالب این شماره ضمیمه ماهنامه کانون را تشکیل می دهند.

 حقوقدانان،پژوهشگران و علاقمندان می­ توانند نشریه ضمیمه مهرماه کانون را از طریق کانون سردفتران و دفتریاران دریافت یا با مراجعه به پرتال کانون به نشانی www.notary.ir نسخه پی دی اف آن را دانلود کنند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

به نقل از سایت کانون سردفتران و دفتریاران

[ شنبه ۱٥ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱٢:۳۳ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب