دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

پذیرش اظهارنامه دفاتر اسناد رسمی بابت عملکرد 90 منوط به دریافت شماره اقتصادی جدید تا پایان آبان ماه 1391 میباشد.

مطابق توافق نامه خود اظهاری منعقده بین کانون سردفتران و دفتریاران و سازمان امور مالیاتی،برای تسلیم اظهارنامه عملکرد سال 1390 ، مقرر گردیده بود که پذیرش اظهارانامه های تسلیمی در تیر ماه 1391 منوط به ثبت نام جهت دریافت شماره اقتصادی جدید تا پایان آبان ماه 1391 میباشد .

 به نظر میرسد با توجه به مشغله کاری این امر، از سوی برخی از همکاران مغفول مانده است. چنانکه شخص بنده اخیرا و با یاد آوری یکی از همکاران متوجه و اقدام به این ثبت نام نمودم .

لذا یادآوری میشود تا دوستانی که اقدام بدین کار ننموده اند در اسرع وقت به( این آدرس )در سایت سازمان امور مالیاتی کشور، مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

[ دوشنبه ٢٠ شهریور ۱۳٩۱ ] [ ۱:٤٥ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب