دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

بابای من ، بابای تو  

 

 

****

 

حدودا یکسال و نیم پیش، 16 دی ماه ،1389 بود که با شنیدن خبر تصویب ماده 29 قانون نحوه رسیدگی به تخلف اتراهمایی و رانندگی و اجباری شدن ثبت اسناد اتومبیل در دفاتر اسناد رسمی، بر این باور بودیم که دیگر حرف و حدیثها تمام شد و نمایندگان ملت تکلیف را روشن کردند و دیگر کسی جرات و جسارت تخطی از آن و بهانه جویی نخواهد داشت و دیگر سلایق و نظرات شخصی در اسناد اتومبیل جایگاهی نخواهد داشت. ولی واقعیت این بود که اجرای این قانون در درست کسانی است که با تصویب آن مخالف بودند و آنگونه که ملاحظه میشود، ابائی از قانون شدن آن ندارند و مراکز تعویض پلاک بدون اعمال ماده 29 مذکور و بدون مطالبه سند رسمی مالکین و حصول اطمینان از مالکیت اشخاص، به صرف داشتن برگ سبز اقدام به تعویض پلاک اتومبیلها می نمایند. و اینچنین است که پی می بریم به جایگاه والای پلیس و مجریان قانون که تا آنها نخواهند قوانین بی قدر و ارزش خواهند بود ولو به قیمت تضرر اشخاص و مالکین و فروشندگان اتومبیلها باشد .

***

اخیرا مطلع شدیم که جریان قانون گریز و خودسر در تعویض پلاک اتومبیلها به قم رسیده و به صرف داشتن برگ اعلام وضعیت ( برگ سبز) و بدون مطالبه و اطمینان از مالکیت افراد اقدام به تعویض پلاک میشود و قربانی این عمل دو کس اند : قانون ، مردم ( مالکین ). 

[ شنبه ۳ تیر ۱۳٩۱ ] [ ۳:۱٩ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feed



نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب