دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

در حالی که امید چندانی به بازگشت تراکنشهای ناموفق تاریخهای 18 و 19 اسفند 1390 با گذشت حدود دو ماه  و  نیز بازگشت کسر واریزی حق التحریرهای دوره ی فروردین ماه 91 ( 1390/12/26 الی 1391/01/25 ) نبود ، خوشبختانه امروز با وارسی حساب های مربوطه متوجه شدیم مبالغ مذکور تمام و کمال به حسابها عودت داده شده است.

اگر چه این اختلاف حسابها وتاخیر پرداخت ها موجب دل نگرانی و اعصاب خردی برای ما و همکاران به جهت کنترل و وراسی مدام واریزی ها و پرداختها و نامه نگاری و تماسها و اخذ پرینتهای متعدد از حسابها جهت مشخص نمودن اختلافها گردید ولی مهمتر از همه اینها سلب اعتمادی بود که در اثر این اتفاقات به شرکت پرداخت الکترونیک سامان و سامانه مربوطه ایجاد شد که نتیجه ی آن توقف پرداختهای حق التحریر از طریق این سامانه میباشد که نتیجه این امر نیز تضرر این شرکت ناشی از، از دست دادن این گردش وجوه و کاهش اعتبار آن میباشد .

علی ای حال تا وقتی که همکاران اطمینان خاطری از بابت عدم بروز مشکلات پیش آمده مذکور پیدا نکنند و شرکت پرداخت الکترونیک سامان به طریق مقتضی جلب اعتماد از مشتریان خود( مثلا با قول مساعد در رفع مشکلات موجود و عدم تکرار چنین اتفاقات یا رساندن آنها به حد اقل و مقرر نمودن تضمیناتی از قبیل پرداخت خسارت در صورت بروز چنین مشکلاتی ) ننماید ، بعید به نظر می رسد همکاران مجددا تمایلی به پرداخت وجوه حق التحریر  خود از طریق این سامانه نمایند .

[ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩۱ ] [ ۱٢:٤٧ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب