دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

تودیع مدیر کل ثبت استان قم در تاریخ 9/9/1388برگزار شد.

مراسم تودیع مدیر کل ثبت استان قم ،جناب آقای مرتضی رنجبر، امروزدو شنبه 9/9/1388،ساعت13 و 30 دقیقه در سالن اجتماعات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور کارمندان ثبت و جمعی از سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق برگزار شد. این مراسم با اجرای جناب آقای شفیع مبشری و تلاوت آیاتی چند از قرآن توسط ایشان آغاز شد و سپس جناب آقای رنجبر با بیان سخنانی ضمن اشاره به گذرا بودن موقعیتها و پستها و ارائه توصیه ها و نصایحی معنوی به حضار از آنان حلالیت طلبید. سپس معاونت مدیر کل ثبت استان ، جناب آقای اسدالله گائینی، به عنوان جانشین مدیر کل و سرپرست موقت این اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده آقای رنجبر در مدت تصدی گری ایشان که حدودا 4 سال و اندی به طول انجامید و اشاره به خصوصیات اخلاقی و کاری ایشان به عنوان الگویی برای سایر پرسنل و زیردستان، خدمات و اقدامات ایشان در زمینه صدور اسناد اراضی روستایی استان و تلاش ایشان در تقسیم اداره ثبت اسناد و املاک قم به دو منطقه مستقل یک و دو و تلاش در افزایش پرسنل این اداره و سایر موارد را قابل توجه و تقدیر دانست .

در این مراسم که تعدادی از سران دفاتر و هیات مدیره جامعه سردفتران اسناد رسمی از جمله جناب آقای عماد سردفتر 19 قم و آقای بابکی سردفتر 4 قم و آقای آزاد سردفتر 12 قم حضور داشتند در پایان جلسه به اهداء یک تخته تابلو فرش قاب شده که تصویر مدیر کل محترم، جناب آقای رنجبر،بر آن بافته شده بود ، به رسم یاد بود به همراه یک عدد سکه تمام بهار آزادی به نمایندگی از جامعه سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان از زحمات و خدمات ایشان قدر دانی نموده و برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون نمودند.

هدیه ای نیز به رسم یاد بود به نمایندگی از سران دفاتر ازدواج و طلاق تقدیم ایشان گردید. 

[ دوشنبه ٩ آذر ۱۳۸۸ ] [ ٧:٠٤ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب