دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

بالاخره اولین نشست سردفتران اسناد رسمی  وبلاگ نویس که خیلیها از جمله شرکت کنندگان، به انگیزه آشنایی و دیده بوسی همکاران وبلاگ نویس در یک فضای واقعی و هم اندیشی و تعامل هر چه بیشتر جهت بهره برداری از فضای مجازی به نفع جامعه ثبتی و سردفتری، علاقه مند برگزاری آن بودند، در روز پنج شنبه بیست و چهارم آذر ماه 1390 در محل کانون سردفتران و دفتریاران تهران برگزار شد .

این نشست با حضور جناب آقای محمد رضا دشتی اردکانی رئیس هیات مدیره کانون سردفتران و آقای مسلم آقا صفری نایب رئیس محترم کانون سردفتران و دفتریارن ثمرات و نتایج مفیدی ( از جمله عکسهای ذیل ) داشت و امید است شروعی باشد برای همفکری و همکاری هرچه بیشتر همکاران و دوستان وبلاگ نویس در حوزه ثبتی و سردفتری .

اینهم از عکسها :

پیشنهاد شد این وبلاگها جمع بشن و مثلا یک وبلاگ یا سایت خیلی بزرگ درست کنند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آقا راست میگن دیگه فقط تعامل، تعامل ، تعامل، جز به تعامل کار پیش نمیره، خداییش شمای سردفتر اگه با اداره ثبت ، اداره امور مالیاتی ، مراکز تعویض پلاک ، بانکها و ... تعامل صحیح نداشته باشی می تونی روی پای خودت بایستی؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

از راست:استاد سید علیرضا جلالی( همون عمو جلالی دوست داشتنی  صاحب وبلاگ کلبه عمو)سردفتر 11 نی ریز - سردفتر بارعی سردفتر محترم دفتر اسناد رسمی 1028 تهران و صاحب وبلاگ به همین نام در کنار استاد سید علیرضا طباطبایی بافقی سردفتر محترم دفتر اسناد رسمی 3 یزد و صاحب وبلاگ ارزنده ی سردفتری یا سرابی فریبنده که زحمات زیادی برای این نشست متحمل شدند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اینم عمو جلالی عزیز که 7777 سوال بی جواب بد جوری ذهنش و مشغول کرده !

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اینم تقدیم به عمو جلالی عزیز .

______________________________

از راست:آقای سید رضا رستمیان سردفتر محترم 128 ساری و آقای علی متولیان سردفتر محترم دفترخانه ی 112 ساری ، هر دو از هیات تحریریه ی وبلاگ دانشنامه سردفتران و جناب اقای نورمحمدی که به عنوان مسوول وبسایت دفتر اسناد رسمی 1019 تهران و بنمایندگی از سردفتر محترم محمد شیروی خوزانی شرکت کرده بودند .

_____________________

این هم جناب استاد مهدی عادلی سردفتر محترم 84 چالوس و عضو هیات مدیره جامعه سردفتران مازندارن و از مدیران وبلاگ این جامعه که از بانیان این نشست هم بودند .نفر دوم آقای رضا شعبانی سردفتر محترم دفتراسناد رسمی 38 ساری و از نویسندگان وبلاگ دانشنامه سردفتران و آقای سید موسی ساداتی سردفتر محترم 341 ساری و صاحب وبلاگ اشک قلم ( ندای قلم) - اونی هم که در منتها الیه سمت راست عکس و کنار استاد عادلی نصف و نیمه دیده میشه جناب مجتهد ، سردفتر محترم صفر تهران ! صاحب وبلاگ به همین عنوان هستند و چون در رضایت ایشان در درج تصویر چهرشون تردید داشتم از درج تصویر چهره ایشان امتناع نمودم( ضمنا در جلسه به ایشان اطلاع دادند که پدر بزرگشون به رحمت ایزدی رفتند و به همین جهت جلسه رو ترک کردند ،  ضمن تسلیت به ایشان برای روح آن مرحوم علو درجات را از خداوند می خواهیم.)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اینهم یک نما از استاد عادلی عزیز

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

از راست: جناب سردفتر محمد عظیمیان، سردفتر محترم دفتر اسناد رسمی 648 تهران و صاحب وبلاگ به همین عنوان و آقای میر نجف موسوی گرمستانی سردفتر محترم 118 ساری و مدیر وبلاگ دانشنامه سردفتران .

همدلی و همراهی و همکاری این سردفتران مازندران به ویژه سردفتران محترم ساری در نوع خود جالب توجه بود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

از راست : جناب استاد لطیف عباد پور عزیز و سردفتر محترم دفتر اسناد رسمی 10 پارس آباد و صاحب وبلاگهای وزین و پرمحتوای حقوق امروز ، حقوق فردا (و حقوق دیروز!).و در کنار ایشان جناب استاد عبدالله خادمی سردفتر دفترخانه 1 مهاباد که اگر چه وبلاگ ندارند ولی وبلاگ نویسان را خیلی دوست دارند و انصافا بیشتر از من که وبلاگ دارم در فضای مجازی قلم می زنند و مثمر ثمر هستند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

از راست : جناب سردفتر مهدی علی قارداشی سردفتر محترم دفتر اسناد رسمی 1147 تهران و صاحب  وبلاگ به همین عنوان و در کنار ایشان جناب صمد احمدلو سردفتر محترم دفتر اسناد رسمی 11 مرند و صاحب وبلاگ  به همین عنوان .

                                     ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سمت راستی جناب میراب زاده ی کوچک مشاور رسانه ای و مطبوعاتی کانون و در قضیه ی جنجالی اسناد اتومبیل نوک پیکان جریان مقابله با نیروی انتظامی بودند!دستشونم دردنکنه، دومی جناب فتحی از دفتر 244 اصفهان و مسوول وبسایت ایران نتاری ( شبکه اجتماعی سردفتران و دفتریاران ایران. )

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اونی هم که اون روبرو نشسته جناب سلیمی معروف صاحب وبلاگ ارزنده ی قلم سلیم هستند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اینهم خانم مرجان سهرابی خستگی ناپذیر که تا یادمون میاد شب و نصف شب مشغول نویسندگی وبلاگ نویسی و صبح و روز هم مشغول اداره دفتر بوده اند حالا کی استراحت می کنند خدا می داند.برای این جلسه هم حسابی زحمت کشیده بودند و سنگ تمام گذاشته بودند. صاحب وبلاگ اوراق باطله.

البته دلزدگی و جدایی ایشان و امثال ایشان از جامعه سردفتری ضایعه ای بزرگ بر این حرفه می باشد اگر چه این امر برای خود ایشان امری میمون و مبارک خواهد بود .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در کنار خانم سهرابی سرکار خانم مریم سید حاتمی صاحب وبلاگ ارزنده ی قسطاس  که از اردبیل در جلسه حضور داشتند .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جای تشکر و تقدیر دارد زحمات این سه عزیز جناب عادلی و طباطبایی و خانم دلشاد در شکل گیری این امر میمون و انشا ء الله ثمرات زیادی خواهد داشت .

و جای سایر دوستان وبلاگ نویس در این جمع خالی بود . امید است در جلسات بعدی حضور پر رنگ تری را شاهد باشیم.

ضمنا اگر عکسها خیلی جالب نیست عذر این حقیر را بپذیرید. عکاس حرفه ای که نیستم. صرفا اندک علاقه ای به عکاسی دارم و در جلسه هم خیلی احساس آزادی عمل نمی کردم.

[ جمعه ٢٥ آذر ۱۳٩٠ ] [ ٥:۳٤ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب