دفتر اسناد رسمی 35 قم
دفاتر اسناد رسمی، امور ثبتی و حقوقی

خلاص

بسیار غم انگیز بود وقتی مطلب با عنوان خلاص را در وبلاگ حامد خواندم ((http://www.sardaftar.blogfa.com/post-5.aspx )) .

عرصه بر این دوست و سردفتر جوان به قدری تنگ شد( تنگ کردند) که استعفای خود را خلاص می داند و کم نیستند دوستانی که بی صدا خاموش می شوند و کسی صدایشان را هم نمی شنود . حامد وبلاگی داشت و دست به قلم بودو در سطوری درد دل خود را بیرون ریخت و رفت. هستند دوستانی که غریبانه و بی سر و صدا با کوله باری از خسران و غبن و ندامت به دنبال سر نوشت خود می روند و کسی هم مطلع نمی شود. چندی پیش دوستی از همکاران جدید را(( که حق التحریر آن ماهش بعد از حدود یک سال کار شده بود پنجاه هزار تومان)) ملامت کردم و گفتم که چه می کنی این چه وضعی است اگر می توانی اقدامی وکاری بکن که در آمدت بیشتر شود(مثل تغییر جا ، و شهر یا تبلیغات یا پیگیری تقسیم اسناد و ...) یا اینکه بگذار از این شغل برو شما که با این وضعیت در این شهر غریب جز ضرر و زیان چیزی عایدت نمی شود . زبان به درد دل گشود و گفت: چه کار کنم کاری از دستم بر نمی آید هر کاری هم که می کنم جز خرج تراشی و زحمت بی هوده فایده ای برایم ندارد رفتنم نیز نوعی آبرو ریزی است. بین درو همسایه و آشنا و فامیل سردفتر شدنم مثل توپ صدا کرده بود حالا بروم بگویم که چی بود چه شد شماتت همسایه افزون میشود بر نقصان مایه فعلا با سیلی صورتم را سرخ نگه می دارم که مگر فرجی شود البته به فکر انتقال به شهر دیگر هم هستم.

غرض من از این نصیحت این دوست این نبود که او را منصرف کنم فقط سخنی بود از روی دلسوزی. چون واقعا دیدن وضعیت برخی دوستان که علاوه بر نقصان مایه، اتلاف جوانی ، وقت و عمر نیز گریبانگیرشان شده برایمان آزار دهنده است.

بخوانید درباره حامد در این دو نشانی :

http://sardaftar.persianblog.ir/post/13/

http://sardaftar3y.persianblog.ir/post/145/

 

[ یکشنبه ٢٠ تیر ۱۳۸٩ ] [ ٧:٥٦ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]

باسمه تعالی

خبر فیلتر شدن سایت محضر دار(http://mahzardar.blogfa.com/) برای ما نیز تعجب بر انگیز و تاسف بر انگیز است وبلاگی فعال ، پر محتوی ، تخصصی و بسیار مفید بود امیدوارم هر چه سریعتر از آن رفع توقیف یا دلایل توقیف، لااقل برای ما خانواده دفاتر اسناد رسمی توضیح داده شود تا رفع نگرانی و تشویش شود بلاگفا را از محیطهای خوب برای وبلاگ نویسی می دانستم و سالها پیش اولین بار در این محیط با وبلاگنویسی آشنا شدم و وبلاگ دیگرم دراین محیط هنوز هم زنده و جاری است امیدوارم با رفع هر گونه ابهام در موضوع فوق موجبات بر طرف شدن هر نوع دلزدگی و شبهه ی دوستان از بلاگفا فراهم گردد.

چندی پیش مطلب (( همه چیز درباره خلاصه معامله )) را عینا از وبلاگ محترم ((محضر دار)) کپی نموده با ذکر ماخذ در وبلاگ خودم آوردم که بسیار کامل و مفید بود و مورد استفاده شخص اینجانب و سایر دوستان قرار گرفت و الگویی برا بنده شده تا سری مطالبی به روش مطلب مذکورتدوین و منتشر نمایم که نمونه آن (( همه چیز درباره ی گواهی امضاء)) در وبلاگم میباشد.

جهت تقدیر مجدد از ((وبلاگ محضر دار)) و یاد آوری و استفاده مجدد دوستان را به پست مذکور در همین وبلاگ ارجاع می دهیم:

((همه چیز در باره خلاصه معامله)) 

http://35qom.persianblog.ir/1388/7/

[ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸٩ ] [ ٧:٤٥ ‎ب.ظ ] [ ناصر پیر محمدی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دفتر اسناد رسمی 35 قم سردفتر : ناصر پیر محمدی دفتریار : ابراهیم عباسی. نشانی : قم خ توحید نبش توحید 22. تلفن38816500 - 025 و 38825559 - 025 تاریخ تاسیس 15/1/1382. هدف این وبلاگ تبادل اطلاعات و نظرات با همکاران و خوانندگان. آنچه در این وبلاگ می آید، ( جز آنچه جنبه خبری و اطلاع رسانی دارد)نظرات مدیر وبلاگ و در قسمت نظرات( کامنتها) نظرات شخصی کامنت گذارنده است و استنباط نهایی با توجه به تبادل نظرها با خوانندگان میباشد .
امکانات وب
RSS Feedنويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب